http://www.sexzun.com
09 Ağustos 2022 Salı

BB ERZURUMSPOR’DA KONGRE KARARI

BB ERZURUMSPOR, 3 TEMMUZ’DA SEÇİMLİ OLAĞANÜSTÜ KONGRE GİDECEK. ÇOĞUNLUK SAĞLANAMAZSA DADAŞLAR, YENİ KULÜP BAŞKANINI 10 TEMMUZ’DA SEÇECEK.

20 Haziran 2022 Pazartesi, 09:24

BB Erzurumspor yönetimi ile Onursal Başkan Mehmet Sekmen arasında yapılan görüşmeden kongre kararı çıktı.

Play-Off’ta İstanbulspor ile oynanan rövanş maçından sonra kulüp tesislerinde basın mensuplarının karşısına geçen Kulüp Başkanı Ömer Düzgün, yapılacak olan kongreye kadar görevinin başında olacağını ancak kongreden sonra yeniden başkan adaylığını düşünmediğini ifade etmişti.

Onursal başkan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in talimatıyla Mavi-beyazlı kulüp 3 Temmuz 2022 Pazar günü Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde seçimli olağanüstü kongre kararı aldı.

3 Temmuz’da çoğunluk sağlanamaması halinde olağanüstü genel kurul 10 Temmuz’da yapılacak ve çoğunluk şartı aramaksızın kongre yapılacak.

Ömer Düzgün’ün yeniden aday olmayı düşünmediği genel kurul öncesinde gözler kamuoyunda kulübü yönetmeye talipli olacak diğer isimlere çevrildi.

Henüz kulübü yönetmeye talipli kimse çıkmazken, kulislerde mevcut yönetiminde Avni Akdemir ile Ahmet Dal’ın isimleri de başkan adaylığı için konuşuluyor.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir