http://www.sexzun.com
28 Ağustos 2020 Cuma

Engelli Genç Motosikletiyle Yaptığı Kazada Hayatını Kaybetti

ERZURUM’DA FİZİKSEL ENGELLİ BİR GENÇ ANNESİ İLE BİRLİKTE İLÇE MERKEZİNDEN MOTOSİKLET İLE DÖNERKEN 3 METRELİK ÇUKURA DÜŞEREK HAYATINI KAYBETTİ. KAZADA YARALANAN ANNENİN DURUMUNUN İSE İYİ OLDUĞU ÖĞRENİLDİ.

13 Temmuz 2020 Pazartesi, 12:20

Erzurum’da fiziksel engelli bir genç, annesi ile birlikte ilçe merkezinden motosiklet ile dönerken 3 metrelik çukura düşerek hayatını kaybetti. Kazada yaralanan annenin durumunun ise iyi olduğu öğrenildi.

Kaza, dün akşam Erzurum’un Uzundere ilçesinde meydana geldi. Samet Karova isimli fiziksel engelli genç, annesiyle birlikte motosikletiyle birlikte ilçe merkezinden Erikli Mahallesi’ne dönmek için yola çıktı. Yolda yağmurun bastırmasıyla birlikte engelli gencin direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu motosiklette bulunan anne ve çocuğu yoldan çıkarak 3 metrelik çukura düştü.

Düşmenin etkisiyle Samet Karova olay yerinde hayatını kaybetti. Kazadan yaralı olarak kurtulan anne ise sağlık ekipleri tarafından Erzurum Şehir Hastanesine kaldırıldı. Yaralı annenin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir