02 Haziran 2018 Cumartesi

BAŞKAN’DAN B.B Erzurumspor Açıklaması !

26 Mayıs 2017 Cuma, 17:15

Büyükşehir Belediye Erzurumspor’un şampiyonluğunu kutlarken, gece saatlerinde şok bir istifa haberi geldi. Başkan Ali Demirhan’ın istifa ettiği haberi sosyal medyada yayılınca çeşitli iddialarda ortaya çıktı. Tüm bunların ardından Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen bir açıklama yaptı. İddialara yanıt verdi.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor’un Onursal Başkanı Mehmet Sekmen, Kulüp Başkanı Av. Ali Demirhan ile ilgili sosyal medyada ve bazı yayın organlarında çıkan istifa haberlerine ilişkin açıklamada bulundu. Başkan Sekmen, şunları kaydetti: “Bazı sosyal medya ve yayın organlarında B.B. Erzurumspor Kulüp Başkanımız Ali Demirhan’ın istifa ettiği ile ilgili haberler yer almakta ve istifa sebebi olarak da kulübün As Başkanı Zafer Aynalı gösterilmektedir.

Biz, Ali Demirhan kardeşimizle güzel ve önemli başarılar elde ettik.

Mavi Beyazlı takımın başarısında Kulüp Başkanımız Ali Demirhan’ın Başkanlığında As Başkanımız Zafer Aynalı ve diğer yöneticilerimizin de emeği çoktur.

Ali Demirhan benim için ne ise Zafer Aynalı da aynıdır. Bu başarı şehrin başarısıdır, kulübün başarısıdır. Hiç kimse bu başarıyı kendi amaçlarına alet edemez.

Başarı bir ekip işidir. Bu başarı isimlerle ilgili değildir. Bu başarı B.B. Erzurumspor kulübünündür. Herkesin bu başarıda emeği vardır. Malzemecisinden taraftarlara, futbolcusundan yönetime varıncaya kadar herkes şampiyonluğun mimarıdır.

Sosyal medyada çıkan olumsuz haberleri kaynak göstererek Ali Demirhan ve Zafer Aynalı’nın birbirine düşürülmesine, B.B. Erzurumspor üzerinden eleştiri yapılmasına ve şampiyonluğumuza gölge düşürülmesine asla izin vermememiz gerekir.

Bu takım, bu büyük şehrin takımıdır. Biz daha şimdiden sezon öncesi çalışmalara başladık. Sezona bomba gibi bir takım hazırlayacağız. Şuan Süper Lig öncesi hedeflerimizi belirlemek için çaba harcarken böyle haber ve tartışmaların çıkması bizleri üzüyor. Ben vatandaşlarımızın takımımızla ilgili yapılan karalama amaçlı yorumlara asla itibar etmemelerini istiyorum. Bu şehir kalkınma hedeflerine en kısa sürede ulaşacaktır. Kimse buna engel olamaz. Bu tür ucuz hesaplar birlik ve beraberliğimizi asla bozamaz.” ifadelerinde bulundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KARDELEN TV