http://www.sexzun.com
22 Eylül 2022 Perşembe

KAMİL AYDIN: TÜRKİYE RUSYA-UKRAYNA SAVAŞINDA DOĞRU HAREKET ETTİ

ERZURUM MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP) ERZURUM MİLLETVEKİLİ VE MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI KAMİL AYDIN İL BAŞKANLIĞI BİNASINDA AÇIKLAMALARDA BULUNDU. AYDIN MHP’NİN ‘ADAY BELLİ KARAR NET’ SLOGANI İLE ÇIKTIĞI BU SEÇİM YOLUNDA HEDEFİNİN 2023 SEÇİMLERİNİ KAZANMAK OLDUĞUNU BELİRTTİ.

22 Eylül 2022 Perşembe, 14:41

Erzurum Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Erzurum Milletvekili ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın İl Başkanlığı binasında açıklamalarda bulundu. Aydın MHP’nin ‘Aday belli karar net’ sloganı ile çıktığı bu seçim yolunda hedefinin 2023 seçimlerini kazanmak olduğunu belirtti.

Erzurum’da 25 Eylül Pazar günü MHP Genel Başkanı Devlet Bahçelinin yapacağı miting öncesi MHP Erzurum Milletvekili ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın İl binasında açıklamalarda bulundu. Altılı masanın 6 ayda 6 kez bir araya gelmesine rağmen hiçbir sonuç elde edemediklerini belirten Aydın kendi hedeflerinin ise en başından beri belli olduğunu kaydetti. Öte yandan Aydın konuşmasında Rusya-Ukrayna savaşı sonucunda tüm dünyanın etkilendiğini, özellikle Avrupalı vatandaşların kışın donma tehlikesi geçireceğini ifade ederken, Türkiye’nin ise her zaman olduğu gibi bu süreci de başarılı olarak geçirdiğini söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ında dış siyasette çok güçlü durduğunu kaydeden Aydın, 25 Eylül Pazar günü Erzurum’a gelecek olan Devlet Bahçeliyi halkın çok özlemiş olduğunu açıklamalarında ifade etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir