http://www.sexzun.com
22 Şubat 2024 Perşembe

Künye

02 Nisan 2016 Cumartesi, 11:10

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee

PALANDÖKEN BASIN YAYIN TV RADYO REKLAMCILIK GAZETECİLİK SAN. TİC. A.Ş. ADINA

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor In Chief
Soner İSTANBULLU
soneristanbullu@kardelenhaber.com

HABER KOORDİNATÖRÜ / News Director

                                                                     YUNUS AKGÜL

EDİTÖRLER / News Editors

EPRUZ KURCAK


YAYIN KOORDİNATÖRÜ 

YUNUS BUĞTEKİN

REKLAM REZERVASYON / Advertising
reklam@kardelenhaber.com

Muhasebe&Finans / Financial Advisor
muhasebe@kardelenhaber.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
ihbar@kardelenhaber.com
444 6 128

ADRES / Adress

Erzurum: Selçuklu Mah. Burcu Sk. N:13 Dadaşkent – Aziziye/ Erzurum – Türkiye

Kazım Karabekir Vergi Dairesi  – 7200533419

Telefon / Phone
444 6 128

İletişim / Contacts
Erzurum Haber  Merkezi: 0 442 328 25 29 | Mobil : 0545 272 272 2
http://www.kardelenhaber.com
info@kardelenhaber.com | haber@kardelenhaber.com

 Facebook  |  Twitter

Sitemizde yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu tamamen yazarlarına aittir.
kardelenhaber.com yazıların sorumluluğunu almaz.

ABONESİ OLUNAN HABER AJANSI / News Agency
IHA

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2015 Kardelenhaber.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Kardelenhaber.com web sitesinde bulunan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları  Fikir ve Sanat eserleri kanununa istinaden 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar KardelenHaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz.
İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy (English)

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the kardelenhaber.com. However, sometimes the kardelenhaber.com uses third parties to process your information.kardelenhaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the kardelenhaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the kardelenhaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the kardelenhaber.com and its services. When you use kardelenhaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about
this in the kardelenhaber.com cookies section of our full Privacy Policy.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

PALANDÖKEN BASIN YAYIN TELEVİZYON RADYO REKLAMCILIK GAZETECİLİK SAN. TİC. A.Ş. Firmamıza ait olan www.kardelenhaber.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@kardelenhaber.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.