ERZURUMSPOR’A DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK

BB Erzurumspor Kulüp Başkalığı’na ismi geçen Karakaya Şirketler Grubu ve Kardelen TV Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karakaya, ‘ BB Erzurumspor Kulübü Başkanlığına aday olmadığını açıkladı.

09 Haziran 2017 Cuma, 12:18
Ali Demirhan’ın istifası ile boşalan BB Erzurumspor  Kulüp Başkanlığına ismi geçen Karakaya Şirketler Grubu ve Kardelen TV Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karakaya, ‘ BB Erzurumspor Kulübü Başkanlığına aday değilim, maddi ve manevi desteğimiz hız kesmeden devam edecek’ dedi.

İstanbul’dan  ulaştığımız Ahmet Karakaya , İstanbul ve İzmir’deki yoğun işleri nedeniyle Erzurum’a ancak haftada  bir gün gelebildiğini ifade ederek şunları söyledi:

Erzurumspor  gibi bir profesyonel kulüpte görev alacak yöneticilerin kulübün işleri ile her an ilgilenmesi ve takımın başında bulunması gerekir. Benim yönetici olarak hizmet vermem, belirttiğim nedenlerle mümkün değil. Fiili görev almamamız hepimizin gözbebeği ve sevdası olan kulübümüze hizmete mani değil. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da  Erzurumspor’a her türlü maddi ve manevi desteğim hız kesmeden devam edecek.

Kulüp Başkanlığına  kesinlikle aday olmayacağımı tekrar belirtiyorum. Ve inanıyorum ki, şampiyonlukta en büyük payı bulunan onursal Başkanımız Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen’in himaye ve önderliğinde takımımız daha büyük başarılara imza atacaktır. Şampiyonluk sürecinde olduğu gibi bundan böyle de Kardelen TV Erzurumspor’un ulusal ve küresel sesi ve medya gücü olmaya devam edecektir. Kulübümüzde görev alacak olan fedakar hemşerilerimize şimdiden başarılar diliyorum.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KARDELEN TV