http://www.sexzun.com
14 Şubat 2022 Pazartesi

TAŞKESENLİGİL VE ALMAZ’DAN SHORT TRACK MİLLİ TAKIMINA ZİYARET

SAMSUN’DA KAMP YAPAN SHORT TRACK MİLLİ TAKIMINI ZİYARET EDEN ERZURUM GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ FUAT TAŞKESENLİGİL İLE KÜLTÜR VE TURİZM İL MÜDÜRÜ CEMAL ALMAZ, AY-YILDIZLILARA BAŞARI DİLEKLERİNİ İLETTİ.

13 Ağustos 2021 Cuma, 15:18

Samsun’da kamp yapan Short Track Milli Takımını ziyaret eden Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil ile Kültür ve Turizm İl Müdürü Cemal Almaz, Ay-yıldızlılara başarı dileklerini iletti.

Türkiye Buz Pateni Federasyonu Short Track Milli Takımı, Samsun’da yaz güç geliştirme kampı yapıyor. Short Track Milli Takımının kampını ziyaret eden Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil ile Kültür ve Turizm İl Müdürü Cemal Almaz, Ay-Yıldızlı sporculara başarı diklerini iletti. Aynı zamanda Buz Pateni Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi olan Erzurum GSİM Müdürü Fuat Taşkesenligil, kamp çalışmaları hakkında teknik heyet ve yöneticilerden bilgi aldı. Yönetim Kurulu Üyesi Arif Karadağ, Samsun kampının son derece faydalı geçtiğini belirterek, sporcuların antrenörler nezaretinde yoğun bir tempoda antrenman yaptıklarını söyledi.

Short Track Milli takımını ziyaret ettiklerini ve sporcuların azimli çalışmalarını yerinde görmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Taşkensenligil, “Short Track Milli Takımımıza başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir