http://www.sexzun.com
15 Şubat 2023 Çarşamba

TKDK YETKİLİLERİ OLTULU YATIRIMCILARLA BİR ARAYA GELDİLER

TKDK İL KOORDİNATÖRLÜĞÜ TARAFINDAN HİBE DESTEĞİ KARARI ALINARAK HAYATA GEÇİRİLEN YATIRIMLAR İLE IPARD II 11. BAŞVURU ÇAĞRI DÖNEMİNDE KOORDİNATÖRLÜĞE SUNULAN VE HENÜZ SÖZLEŞMESİ İMZALANMAMIŞ PROJELERİN YATIRIMCILARINA YÖNELİK BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

22 Eylül 2022 Perşembe, 14:40

TKDK İl Koordinatörlüğü tarafından hibe desteği kararı alınarak hayata geçirilen yatırımlar ile IPARD II 11. Başvuru Çağrı Dönemi’nde koordinatörlüğe sunulan ve henüz sözleşmesi imzalanmamış projelerin yatırımcılarına yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Toplantı Oltu Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda İl Koordinatörü Dr. Atilla Özlü’nün katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda Proje Başvuru Birim Amiri Ali Yüksel, Ödeme Talep İşlemleri Birim Amiri Şehnaz Ekler Turgut ve Yerinde Kontrol Birim Amir Vekili Samet Dalmış tarafından proje sahiplerine yatırım süreçleri hakkında bilgi verildi.

Toplantıya Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Erzurum Şube Başkanı Fuat Demir, Oltu Organize Sanayi Müdürü Salih Hocaoğlu, TKDK tarafından desteklenen yatırımlar ve 11. Başvuru Çağrı Döneminde proje sunan başvuru sahipleri katılım sağladı. Toplantının ardından TKDK tarafından hibe desteği sağlanan yatırımlar için saha ziyareti gerçekleştirildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir