http://www.sexzun.com
19 Şubat 2023 Pazar

Vali Memişten Gazetecilere Kutlama

ERZURUM VALİSİ OKAY MEMİŞ, 10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜ DOLAYISIYLA İLDE GÖREV YAPAN BASIN MENSUPLARI İLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ. VALİ MEMİŞ MİLLETVEKİLİ ADAYI OLACAĞI ŞEKİLDEKİ SORUYA; “BİZİM BÖYLE BİR TALEBİMİZ YOK” DİYE CEVAP VERDİ.

10 Ocak 2023 Salı, 13:21

Erzurum Valisi Okay Memiş, 10 Ocak Gazeteciler Günü dolayısıyla ilde görev yapan basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Vali Memiş milletvekili adayı olacağı şekildeki soruya; “Bizim böyle bir talebimiz yok” diye cevap verdi.

Kahvaltı sonrası basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Vali Okay Memiş, seçimlerde aday olacağı yönde sorulan bir soruya, “Eğer siyasetten maksat vatandaşa hizmet etmekse valilik görevinde vatandaşımıza hizmet etmeye gayret ediyorum. Milletvekili olma gibi bir hırsım yok Benim bu ülkenin insanına hizmet etme çabam var. Bu hizmetin yöntemlerinden biri siyaset diğeri bürokrat. Valilik görevini yaparken de hizmet için gereken çabanın içerisindeyim. Böyle bir şeyin konuşulması gurur verici. Çok hassas bir konu. Bir teveccüh olabilir. Ben bunu büyüklerimizin takdirine bırakabilirim. Zamanın ne getireceğini bilmiyorum. Allah bana vatandaşlarımıza en iyi hizmetlerini verebilmenin imkanını versin. Şahsım için böyle bir talebim olmaz” diye cevap verdi.

Kentte eğitim, sağlık turizm ve ekonomiye dönük yapılan yatırımları anlatan Vali Memiş, gazetecilerin 10 Ocak Gazeteciler Gününü kutladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir