http://www.sexzun.com
15 Temmuz 2024 Pazartesi

Büyükşehirden Dünya Temizlik Gününde Anlamlı Etkinlik

ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, 16 EYLÜL DÜNYA TEMİZLİK GÜNÜ’NDE FARKINDALIK OLUŞTURMAK ADINA GENÇLİK MERKEZLERİ’NDEKİ ÇEVRE GÖNÜLLÜLERİYLE BİRLİKTE MESİRE ALANLARINI TEMİZLEDİ.

18 Eylül 2023 Pazartesi, 11:16

Erzurum Büyükşehir Belediyesi, 16 Eylül Dünya Temizlik Günü’nde farkındalık oluşturmak adına Gençlik Merkezleri’ndeki çevre gönüllüleriyle birlikte mesire alanlarını temizledi. Çevre gönüllüleri, Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı Çevre Temizlik Şube Müdürlüğü ekipleri ile birlikte 15 Temmuz Milli İrade Parkı ile Olimpiyat Millet Bahçesi’ni baştan aşağı temizledi.

Daha temiz bir kent için kolları sıvayan gençler, “16 Eylül Dünya Temizlik Günü’nde Erzurum Büyükşehir Belediyemizle birlikte çevre bilinci ile ilgili bir farkındalık oluşturmak adına böyle bir etkinliğe imza attık. Doğayı korumak ve gelecek nesillere daha temiz bir şehir bırakmak için bu konuda toplum olarak çok duyarlı olmamız gerekiyor. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın çevre temizliği konusunda daha duyarlı olmalarını arzu ediyoruz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir