Cumhuriyet Caddesi göz kamaştırıyor

BAYBURT’UN BİRÇOK NOKTASINDA YAPTIĞI YOL VE KALDIRIM YAPIM ÇALIŞMALARIYLA ÖRNEK İŞLERE İMZA ATAN BAYBURT BELEDİYESİ EKİPLERİ CUMHURİYET CADDESİ’NİN DE ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRDİ

14 Kasım 2017 Salı, 16:20

Bayburt’un birçok noktasında yaptığı yol ve kaldırım yapım çalışmalarıyla örnek işlere imza atan Bayburt Belediyesi ekipleri Cumhuriyet Caddesi’nin de çehresini değiştirdi.

Caddede yapılan kaldırım çalışmaları ve küp taş uygulamaları gece gündüz gerçekleştirilen çalışmayla tamamlandı. Cadde ayrıca küp taş uygulamaları sırasında estetik bir görüntü oluşturmak adına çeşitli motifler kullanılarak adeta nakış gibi işlendi.

Yaptıkları çalışmalarla Bayburt’taki kavşak ve orta refüjlerin çehresini değiştiren Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de Cumhuriyet Caddesi’ndeki orta refüjde ağaçlandırma ve düzenleme çalışmalarını tamamladı. Bir yandan gül ve lale soğanı ile ağaç dikimi gerçekleştiren ekipler bir yandan da peyzaj çalışması gerçekleştirdi. Son olarak refüj etrafında ferforje parmaklık montajı gerçekleştirilen cadde yeni görüntüsüyle vatandaşlar tarafından da büyük beğeni ve takdir topladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KARDELEN TV