http://www.sexzun.com
23 Mayıs 2024 Perşembe

Büyükşehir Belediyesinden Barınak Açıklaması

ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN YAPILAN BASIN AÇIKLAMASINDA, SOSYAL MEDYA VASITASIYLA YAPILAN “PARA KARŞILIĞINDA HAYVAN TOPLATILIYOR” ŞEKLİNDEKİ PAYLAŞIMLARIN, İFTİRA VE MESNETSİZ SÖYLEMLERİN GERÇEĞİ YANSITMADIĞI BELİRTİLDİ.

07 Mayıs 2024 Salı, 12:55

Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan basın açıklamasında, sosyal medya vasıtasıyla yapılan “Para karşılığında hayvan toplatılıyor” şeklindeki paylaşımların, iftira ve mesnetsiz söylemlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Açıklamada, şöyle denildi: “Erzurum ve bölgemize hizmet eden Büyükşehir Belediyesi Rehabilitasyon ve Hayvan Barınağı Merkezi, gerek sunduğu hizmet ve gerekse de standartların üzerinde olan altyapısıyla Doğu Anadolu Bölgesi’nin en etkin kurumlarının başında gelmektedir. Gerçeği yansıtmayan, asılsız, mesnetsiz ve kurumumuzu yıpratmaya yönelik paylaşımlarda ‘Para karşılığı hayvan toplatılıyor’ iftirasıyla hayvan severleri yanlış yönlendiren kişi ya da gruplarla ilgili yasal işlem başlatılmıştır. Erzurum Büyükşehir Belediyesi patili dostlarımıza yönelik sürdürdüğü hizmetleri büyük bir özveri ve hassasiyetle yürütmektedir. Vatandaşlarımızın; şehrimizi karalamaya çalışan sahte hesaplara, doğru bilgi içermeyen paylaşımlara asla itibar etmemelerini önemle rica ediyoruz.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir