http://www.sexzun.com
29 Şubat 2024 Perşembe

Dünyada Yer Çekiminin Kafa Karıştırdığı 8 Yerden Biri Erzurumda

ERZURUM’DA HERKESİ ŞAŞKINLIĞA UĞRATAN GİZEMLİ YOL SÜRÜCÜLER TARAFINDAN İLGİ GÖRÜRKEN, DÜNYA’DA YER ÇEKİMİNİN KAFA KARIŞTIRDIĞI 8 YERDEN BİRİSİ OLARAK BİLİNİYOR.

30 Kasım 2022 Çarşamba, 11:16

Erzurum’da herkesi şaşkınlığa uğratan gizemli yol sürücüler tarafından ilgi görürken, dünyada yer çekiminin kafa karıştırdığı 8 yerden birisi olarak da biliniyor.

Palandöken ilçesi Abdurrahman Gazi Mahallesi türbe yolunda bulunan gizemli yol, sürücüler tarafından ilgi görüyor. Çalışmadığı halde kendi kendine yokuş yukarıya çıkan araçlar, hem sürücüleri hem de izleyenleri şaşkınlık içerisinde bırakıyor. Sürücüler, gizemli yolda araçlarını ilk olarak durduruyor. Daha sonra vitesi boşa alıyor, son olarak da frenden ayaklarını çektikleri zaman araç kendiliğinden yokuş yukarı çıkmaya başlıyor. Erzurum’da bulunan bu gizemli yol, dünyada yer çekiminin kafa karıştırdığı 8 yerden bir tanesi olarak biliniyor. Dünyada yer çekiminin kafa karıştırdığı 8 yer ise şöyle: İngiltere’deki ters şelale, Ermenistan’da Alagöz Dağı’nda bulunan gizemli yol, ABD’de Hoover Barajı ve Şeytan Kulesi, Güney Kore’de gizemli yol, Myanmar’daki Altın Kaya, Arjantin’deki Davasko Kayası ve son olarak da Erzurum’da bulunan gizemli yol.

Öte yandan, gizemli yolda araçları ile deneme yapan vatandaşlar daha önce böyle bir şey görmediklerini belirtirken, bazı vatandaşlar ise göz yanılması veya manyetik bir alan olabileceğini söylüyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir