http://www.sexzun.com
24 Şubat 2024 Cumartesi

Otobüs Yangınına Müdahale Eden İki Polise Emniyet Müdürü Tuncerden Teşekkür

ERZURUM’DA DÜN SEYİR HALİNDE OLAN BİR OTOBÜSÜN MOTOR KISMINDA ÇIKAN YANGINA İLK MÜDAHALEYİ YAPAN İKİ POLİSE ERZURUM EMNİYET MÜDÜRÜ LEVENT TUNCER TARAFINDAN HEDİYE TAKDİM EDİLDİ

23 Kasım 2022 Çarşamba, 14:18

Erzurum’da dün seyir halinde olan bir otobüsün motor kısmında çıkan yangına ilk müdahaleyi yapan iki polise Erzurum Emniyet Müdürü Levent Tuncer tarafından hediye takdim edildi.

Dün Palandöken ilçesi Şehir Hastanesi karşısında seyir halindeki belediye otobüsünün motor kısmında çıkan yangın, Palandöken İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı 7319 kod nolu devriye ekipler amiri tarafından görülmesi ile, otobüs şoförü uyarılarak otobüs durduruldu. İçerisindeki yolcular polis ekibinin yardımı ile boşaltıldı. İki polis, otobüsün tavan kısmındaki yangını söndürmek için bir kamyonun kasasından faydalanmak suretiyle otobüsün tavanına çıkarak kendi ekip otolarından aldıkları yangın söndürme tüpleri ile yangına müdahale etti.

Erzurum İl Emniyet Müdürü Levent Tuncer, olaya müdahale eden Komiser Recep K. ve Polis Memuru Muharrem K.’yı makamında kabul ederek, görev anlayışı ile vatandaşların daha vahim bir durumda kalmadan, otobüse ve otobüsteki vatandaşların tahliyesinde göstermiş oldukları cesaret, duyarlı ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, hediye takdim etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir