http://www.sexzun.com
24 Şubat 2024 Cumartesi

Şehirder Cirit Şampiyonlarını Unutmadı

ŞEHİRDER BAŞKANI MUSTAFA UĞURLU VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ AYTEKİN KORKMAZ VE İSA PİLGİR İLE BERABER ŞENGEL ATLI SPOR KULÜBÜNE TEBRİK ZİYARETİNDE BULUNDU.

30 Kasım 2022 Çarşamba, 16:31

ŞEHİRDER Başkanı Mustafa Uğurlu yönetim kurulu üyeleri Aytekin Korkmaz ve İsa Pilgir ile beraber Şengel Atlı Spor Kulübüne tebrik ziyaretinde bulundu.

Kayseri’de yapılan Atlı Cirit Türkiye Şampiyonası Finalinde Uşak 1 Eylül Atlı Spor’u mağlup ederek Türkiye şampiyonu olan Şengel Atlı Cirit Spor Kulübü Başkanı Ali Aksakallı’ya Başkan Uğurlu tarafından plaket takdim edildi.

Ziyarette konuşan Uğurlu şunları belirtti: “Kaşgarlı Mahmut’un Divanu Lügati’t-Türk’te belirttiği gibi “At Türk’ün kanadıdır” At tarih boyunca Türklere yoldaşlık etmiş asil bir hayvandır. Bu nedenle tarihimize hizmet etmiş bu asil yoldaşa gönüllerinde yer vermiş, onunla bütünleşmiş siz değerli sporcularımız ve kulüp yöneticilerimize gönülden teşekkür ediyorum. Ayrıca Erzurum adına kazanılan bu üstün başarıyı ŞEHİRDER olarak büyük bir mutlulukla karşılamış olup bunun için de her bir sporcumuzu ayrı ayrı tebrik ediyorum.”

Şengel Atlı Spor Kulübü Başkanı Ali Aksakallı ise turnuvaya çok sıkı çalıştıklarını atlarının ve sporcularının bu turnuvaya çok emek verdiğini turnuva sürecinde desteklerini esirgemeyen Erzurum Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mehmet Sekmen’e, Aziziye Belediye Başkanı Muhammet Cevdet Orhan’a, Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar’a teşekkür ederek, Belediye Başkanlarımıza Erzurum’a kupayı getireceğimize söz vermiştik, başardık çok mutluyuz Şampiyonluğumuz Erzurum’a hayırlı olsun” diyerek ŞEHİRDER tarafından kulüplerine yapılan bu tebrik ziyareti için Mustafa Uğurlu ve yönetimine teşekkür etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir