http://www.sexzun.com
01 Mart 2024 Cuma

Erzurum’un Markası ‘Düzgün Marketler’ den 23. Şube

Erzurum’da yatırım ve istihdam her geçen gün artıyor. Dadaşlar diyarının yerel markası olan Düzgün Marketler, Aziziye’de 23. şubesinin açılışını yapacak. 14 Nisan Cuma günü saat 13:30’da yapılacak olan açılışa tüm Erzurumlular davet edildi.

12 Nisan 2023 Çarşamba, 16:10

Son yıllarda Türkiye’de marka şehir olma yolunda önemli projeler ve üretimler gerçekleştirilen Erzurum’da, yatırım ve istihdamlar devam ediyor.

Erzurum’un son dönemde parlayan markası olan ‘Düzgün Marketler’ yeni şubesini 14 Nisan Cuma saat 13:30’da günü hizmete açıyor.

Düzgün Marketler Grubu , Dadaşkent’te açılacak olan 23. şubenin açılışı  ” sizin için sizden biri”  sloganıyla yapıldı.

Yeni şubenin açılışı için Düzgün Marketler Grubu ,”Düzgün Dadaşkent AVM şubemizin açılışında sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız” mesajıyla tüm Erzurumluları açılışa davet etti.

Düzgün Marketler Grubundan yapılan açıklamada; “1962’de evin bir odasında satış yaparak başlayıp, şehrine hizmet veren bir zincire dönüşme hikayemizde, bu yeni atılımın heyecanını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Halkımıza daha iyi hizmet vermek ve yaygınlaşma yolunda büyüme stratejileri doğrultusunda; 23. ve en büyük şubemizi açıyoruz. Bu yeni şubemizde, müşterilerimize daha geniş bir ürün yelpazesi sunacak ve bölgedeki müşterilerimize daha fazla hizmet vermemizi sağlayacak. (50) kişiye istihdam sağlayacak yeni şubemiz sadece Dadaşkent’in değil, tüm Erzurum’un yerli ve güvenilir alışveriş merkezi ihtiyacını karşılayacak. Siz değerli müşterilerimize en iyi alışveriş deneyimini sunmak için modern tasarıma sahip olan şubemiz, bölgenin en büyük yerel market zinciri şubesi olacaktır. Düzgün Marketçilik olarak, müşteri memnuniyeti stratejisini hep ön planda tuttuk. Bu önceliğimiz doğrultusunda sizlere daha yakın olmak için yeni şubeler açmaya devam edeceğiz.” denildi.

Yeni şubenin açılışı Aziziye Belediyesi’nin 50 metre ilerisinde yapılacak.

Düzgün Marketler,  1997 yılından bu yana bünyesinde 400’den fazla çalışan ile Erzurum’da ve bölgesinde marketçilik sektöründe hizmet vermektedir.

Erzurum’a ve bölgemize hayırlı olsun…

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir